Divadlo Radar

Letní tábor s Divadlem RADAR

LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR 2019
10. 8. — 24. 8. 2019

Pro velký zájem jsme se rozhodli navýšit kapacitu tábora. Abychom tak učinili, museli jsme změnit tábořiště, a to se povedlo. Letos se podíváme do LTZ Plichtice, některé děti už ji znají. Tábořiště je kousek od Hnačovského rybníka a nejbližším větším městem jsou Klatovy. Termín tábora se o jeden den prodlouží. Budeme odjíždět již v sobotu 10. srpna.

-- ONLINE PŘIHLÁŠKA --

Holky a kluci, vážení rodiče!
Jako každoročně, pořádáme i letos letní tábor nejen pro všechny děti z RADARU. Hodláme ve všech směrech navázat na naše poslední tábory a pevně věříme, že se to podaří v tom nejlepším slova smyslu! Tábor je letos opět pouze pro děti od sedmi do patnácti let, rádi však s sebou vezmeme i starší táborníky, kteří s námi už v minulosti jeli.

Vařit nám opět budou naši vlastní kuchaři, stravovat se budeme pětkrát denně. Rádi bychom letos předem upozornili na to, že v rámci vracení se k táborovým kořenům, budeme i letos na táboře (po loňském úspěchu) bez elektřiny. Kuchyň je tedy stejně jako loni nejnáročnější složkou táborového chodu a my (v rámci zachování psychického i fyzického zdraví našich kuchtíků) nebudeme moci zajistit dětem žádné speciální diety, kromě bezlepkové (s tou již pracovat umíme skvěle). Hlavní součástí programu bude celotáborová tematická hra, která vychází z principů tvořivé dramatiky - o jejím letošním tematickém zasazení vás budeme (nejen kvůli shánění kostýmu) zavčasu informovat. Chybět nebudou ani letní sporty a nějaký čas samozřejmě strávíme klasickým tábornickým životem.

Cena tábora bude (stejně jako loňské ročníky) činit 4.800 Kč. V ceně tábora je jídlo pětkrát denně, ubytovací poplatky, doprava vlakem tam a zpět, doprava zavazadel od vlaku na tábořiště a zpět, vybavení táborové lékárny a program tábora. V ceně tábora není pojištění.

Upozorňujeme, že kapacita tábora je pochopitelně co do počtu omezena. Na webu www.divadloradar.cz v sekci O nás → Dětský tábor naleznete v úterý 26. března 2019 v 19.00 odkaz k předběžnému přihlášení. Po jeho vyplnění vám co nejdříve potvrdíme přijetí vaší žádosti a po naplnění kapacity tábora vám následně zašleme přístupovou cestu k vyplnění závazné přihlášky s platebními údaji konta DDM. Závaznou přihlášku je nezbytně nutné vyplnit a odeslat přes interní systém DDM Praha 7. Místa těch, kteří do 30. dubna 2019 nesplní obě podmínky (zaslání platby a závazné přihlášky), budou nabídnuta dalším – později přihlášeným. Kompletní uzávěrka administrativy je 30. května 2019.

Jiná forma přihlášení než prostřednictvím elektronické předběžné přihlášky není z technických důvodů možná! Podle času odeslání této přihlášky se generuje pořadí táborníků. Po naplnění kapacity tábora jsou další zájemci vedeni již pouze jako náhradníci.

Každý účastník tábora bude potřebovat:
● vlastní spací pytel;
● písemné prohlášení zákonného zástupce;
● potvrzení od lékaře o způsobilosti dítěte k účasti na letním dětském táboře.

Bližší informace dodáme přihlášeným během června, ne-li dříve.

Tábořiště
Název: LTZ Plichtice
Místo: U Hnačovského rybníka, nejbližší větší město: Klatovy
Případné dotazy směřujte na tabor.tyjatr@gmail.com nebo na níže uvedená telefonní čísla.
Děkujeme a těšíme se na Vaši účast!

Kateřina Tvrdíková, hlavní vedoucí
tel: (+420)777 247 054

Luděk Horký, zástupce hlavní vedoucí
tel: (+420)739 524 521