Divadlo Radar

Letní dětský tábor s Divadlem Radar

LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR 2019

10. 8. — 24. 8. 2019

POZOR, ZMĚNA TÁBOŘIŠTĚ A POSUNUTÝ TERMÍN OD 10.8. DO 24.8.
Pro velký zájem jsme se rozhodli navýšit kapacitu tábora. Abychom tak učinili, museli jsme změnit tábořiště a to se povedlo. Letos se podíváme do LTZ Plichtice, některé děti už ji znají. Tábořiště je kousek od Hnačovského rybníka a nejbližším větším městem jsou Klatovy.
Termín tábora se o jeden den prodlouží. Budeme odjíždět již v sobotu 10.8.

online přihláška

Holky a kluci, vážení rodiče!

Jako každoročně, pořádáme i letos letní tábor nejen pro všechny děti z TY-JÁ-TRu. Hodláme ve všech směrech navázat na naše poslední tábory a pevně věříme, že se to podaří v tom nejlepším slova smyslu! Tábor je letos opět pouze pro děti od sedmi do patnácti let, rádi však s sebou vezmeme i starší táborníky, kteří s námi už v minulosti jeli.

Letní tábor „Plichtice 2019“ se bude konat od soboty 10. srpna do soboty 24. srpna 2019

Vařit nám opět budou naši vlastní kuchaři, stravovat se budeme pětkrát denně. Rádi bychom letos předem upozornili na fakt, že v rámci vracení se k táborovým kořenům, budeme i letos na táboře (po loňském úspěchu:-)) bez elektřiny. Kuchyň je tedy stejně jako loni nejnáročnější složkou táborového chodu a my (v rámci zachování psychického i fyzického zdraví našich kuchtíků) nebudeme moci zajistit dětem žádné speciální diety, kromě bezlepkové (s tou již pracovat umíme skvěle).

Hlavní součástí programu bude celotáborová tematická hra, která vychází z principů tvořivé dramatiky - o jejím letošním tematickém zasazení vás budeme (nejen kvůli shánění kostýmu) zavčasu informovat. Chybět nebudou ani letní sporty a nějaký čas samozřejmě strávíme klasickým tábornickým životem.

Cena tábora bude (stejně jako loňské ročníky) činit 4.800 Kč. V ceně tábora je jídlo pětkrát denně, ubytovací poplatky, doprava vlakem tam a zpět, doprava zavazadel od vlaku na tábořiště a zpět, vybavení táborové lékárny a program tábora. V ceně tábora není pojištění.

Upozorňujeme, že kapacita tábora je pochopitelně co do počtu omezena. Na webu www.divadloradar.cz v sekci O nás → Dětský tábor naleznete v úterý 26. března 2019
v 19.00 odkaz k předběžnému přihlášení. Po jeho vyplnění vám co nejdříve potvrdíme přijetí vaší žádosti a po naplnění kapacity tábora vám následně zašleme přístupovou cestu k vyplnění závazné přihlášky s platebními údaji konta DDM. Závaznou přihlášku je nezbytně nutné vyplnit a odeslat přes interní systém DDM Praha 7. Místa těch, kteří do 30. dubna 2019 nesplní obě podmínky (zaslání platby a závazné přihlášky), budou nabídnuta dalším – později přihlášeným. Kompletní uzávěrka administrativy je 30. května 2019.

Jiná forma přihlášení než prostřednictvím elektronické předběžné přihlášky není z technických důvodů možná! Podle času odeslání této přihlášky se generuje pořadí táborníků. Po naplnění kapacity tábora jsou další zájemci vedeni již pouze jako náhradníci.

Každý účastník tábora bude potřebovat:

● vlastní spací pytel;
● písemné prohlášení zákonného zástupce;
● potvrzení od lékaře o způsobilosti dítěte k účasti na letním dětském táboře.

Bližší informace dodáme přihlášeným během června, ne-li dříve.

Tábořiště
Název: LTZ Plichtice
Místo: U Hnačovského rybníka, nejbližší větší město: Klatovy
Případné dotazy směřujte na tabor.tyjatr@gmail.com nebo na níže uvedená telefonní čísla.
Děkujeme a těšíme se na Vaši účast!

Kateřina Tvrdíková, hlavní vedoucí
tel: (+420)777 247 054

Luděk Horký, zástupce hlavní vedoucí
tel: (+420)739 524 521