Divadlo Radar
Agatha Christie

A nezbyl ani jeden

Klasická detektivní komedie na hranici hororu podrobená divadelnímu zkoumání pod lupou souboru Hrobeso. Všichni jsme na jedné lodi a co naplat, že se potápíme. Zbývá jen si hrát. Dětské hry bývají kruté.

Kdo je vrah? Kdo je falešný malý černoušek? Kdo z koho!?! Na začátku byla docela nevinná říkanka o deseti malých černoušcích. A pozvání do luxusního sídla na malebném ostrově. Jenže ostrov odřízla od světa bouře, a co čert nechtěl, v neúprosném rytmu dětského popěvku ubývají hosté stejně jako ti černoušci. Jde jen o to, kdo je vrah? Kdo je falešný černoušek? Komediální inscenace, která vzdává hold první dámě světové detektivky. Premiéra přichází v divadelní sezóně 2010–2011, na jejímž počátku by se Agatha Christie dožila 120 let…

Klasická britská detektivka se suchým anglickým humorem, podmanivým přírodním prostředím a rafinovaným vrahem v rukách hravých herců ze země, která stvořila Švejka, pana Broučka a soudního radu Vacátka… „Tohle Československo musí být úžasná země. Všechno sem z ní přichází — boty, sklo, rukavice — a teď i těsnopisná soustava.“ (Agatha Christie: Smrt v oblacích)

výprava: Jakub Baran
herecká spolupráce: Denisa Nová

Premiéry: 17. a 18. března 2011 v Divadle Radar vždy od 19.30
Derniéra: 6. prosince 2013