Divadlo Radar

Režie: Barbora Vaněčková, Tomáš Horáček | Hraje CO?!

Původní londýnská produkce byla režírována Mariou Aitken, premiéra byla v Tricycle Theatare v Kilburnu v srpnu 2006, byla převedena do Criterion Theatre do West Endu 14. 9. 2006. Původní britská produkce byla režírována Fionou Buffini. Tato produkce je povolena společností Carlton Film Distributors Ltd.

M. Walczak | Režie: Radek Šedivý | Hraje Hrobeso

Komedie současného polského dramatika Michała Walczaka zkoumá, se značnou dávkou ironie, herecké povolání na cestě mezi „velkým uměním" a zábavním průmyslem. Zdánlivé protipóly mají v jádru víc společného než by se na první pohled zdálo. (Literární noviny)

F. M. Dostjevskij | Režie: Luděk Horký | Hraje: Hrobeso

Člověka stvořil Bůh. Snad. Ďábla zaručeně člověk, a k obrazu svému. Morálka padne jako zanikají geologická období a pak už bude vše dovoleno. Ale co všechno se dá odpustit a proč? Bůh či nebůh?! Svědomí, čest, láska, vina a trest v divadelní adaptaci slavné románové kroniky.

B.Thomas | Režie: Eliška Hrubá Toperczerová | Hraje Šupitopresto

Mít bohatou tetu nebývá závadou, zvlášť když představuje důležitou finanční podporu při studiích. Někdy ale její zdržení může způsobit výrazné komplikace v plánech dvou sňatků chtivých studentů. Vážná situace si žádá odvážné řešení.

Režie: Milan Schejbal | Hraje Hrobeso

Zběsilá situační komedie o svatbě, jakou jste ještě nezažili. Je ráno. Billovi začíná svatební den. Předchozí večer zapíjel s kamarády svobodu. Za chvíli ho má přijít vzbudit jeho nevěsta. Jenže ouha! Zjišťuje, že pod peřinou je s ním neznámá dívka. Tak tahle kocovina bude mít říz... Nemaluj tchýni na zeď!

Milí diváci,

obracím se na Vás s prosbou, aby jste mi poradili. Můj život se v poslední době obrátil vzhůru nohama. Nejprve mi zemřel křeček...můj mámovec ani chvíli netruchlil a dal se dohromady s dobytkem, kterému slouží odporné prase, ten má za syna buznu a za dceru děvku, o kterou usilují dva kašpaři a já. Jak mám tedy postupovat?

Hamlet, skautský princ.

Režie: Jiří Panzner | Hraje Hrobeso

Chtěli byste znát všechna tajemství, která se skrývají za stvořením divadelní hry?
Pokud vaše odpověď zní ano, tak tu jste správně, neboť se tu dozvíte pár perliček, které se ukrývají za zkouškami, generálkami a premiérami. Pokud vaše odpověď zní, že už to dávno víte, tak se s námi můžete zasmát nad tím jaká je to někdy stvořit takové představení námaha.

Režie: Radka Tesárková a Josef Hervert | Hraje: Před oponou - starší

Populární žánr pohledem náctiletých

**Režie: Radka Tesárková a Josef Hervert | Hraje: Zahraj to! **

Pohádka o tom, co se stane, když spokojenou zemi navštíví čert.

Režie: Luděk Horký | Hraje Bylo nebylo

Hudební pohádka pro děti od čtyř let, 60 minut
Kapesní atlas pohádek pro nejmladší divadelní fanoušky.

Režie: Ludmila Římanová a Ondřej Pečený | Hraje: Načerno
Výprava: Jakub Baran

„Putování s huculem“ má již dlouholetou tradici. Pořádá ho DS Ty-já-tr ve spolupráci s Hucul Clubem Zmrzlík Praha, Rančem B a Ježkovým mlýnem pod záštitou Městské části Praha 7.

Po vzoru starých komediantů putují členové výběrových souborů od vesnice k vesnici. Jedou po Kokořínsku s povozem taženým dvěma huculskými koňmi a hrají divadlo.

Výtěžek z dobrovolného vstupného je vždy věnován na dobročinné účely. DS Ty-já-tr se letos rozhodl podpořit Rett Community. Děkujeme, opravdu moc si toho vážíme!

Chcete na jejich představení dorazit, pobavit se a ještě podpořit dobrou věc? Tak tedy hurá na Kokořínsko...

Letos se můžete těšit na představení Zlý jelen od V.K. Klicpery.

Bloudí komnatami duch zabitého krále, nebo jen vévodovi straší na cimbuří?
Je záhadná místnost ve sklepeních kovářskou dílnou, nebo tajnou komnatou Lady Felmet?
Musí každý král být tak trochu šašek, kašpar či komediant?
Koho a čím dokážou okouzlit naše čarodějky?
Hrajeme už zase Shakespeara, nebo to tentokrát bude všechno jinak?
A co na to Velká A´Tuin?
Odpovědi čtěte v Ankh-morporské Kometě, nebo se přijďte podívat na Soudné sestry!

Režie: Eliška Hrubá Toperczerová | Hraje: Šupitopresto

Ožije před vámi nehynoucí příběh o mladých pro mladé a to i ty věčně mladé.

Režie: Tomáš Horáček | Hraje CO?!

Jak daleko jsme schopni zajít, když někoho milujeme? A co všechno jsme ochotni obětovat? Změnili bychom vlastní jednání, kdybychom znali důsledek našich činů?

Režie: Vojtěch Klinger | Hraje Načerno
První autorská inscenace souboru Ty-já-tr Načerno. Jedno kupé, sedm lidí a za oknem nic než pole.

Tragikomedie z thajsko-čínsko-vietnamské restaurace. Nekorektní bajka o kobylce a mravenci. Korektní road-movie vytrženého zubu, který umí léčit.