Divadlo Radar
Aktuální programRepertoárPřipravujemeArchiv inscenací
Michael Simandl, Matouš Martínek a hosté

Generace R [online]

Během třicetiletého fungování našeho divadla si jím prošla pěkná řádka osobností. Přinášíme Vám rozhovory s bývalými i aktuálními členy, ve kterých si povídáme nejen o tom, jakou roli hrál či stále hraje RADAR v jejich životě. Připravil Michael Simandl a moderuje Matouš Martínek.

GENERACE R [DÍL 1., část první]: Luděk Horký
V prvním díle nové série rozhovorů Generace R jsme si připravili rozhovor s naším dramaturgem, režisérem a vedoucím Luďkem Horkým. Ve třech epizodách se dozvíte spoustu zajímavých informací o začátku Luďka v Divadle RADAR, jeho prvních hereckých zkušenostech nebo režii samotné.

GENERACE R [DÍL 1., část druhá]: Luděk Horký
Druhou částí pokračujeme v rozhovoru s naším dramaturgem, režisérem a vedoucím Luďkem Horkým. Ve třech epizodách se dozvíte spoustu zajímavých informací o začátku Luďka v Divadle RADAR, jeho prvních hereckých zkušenostech nebo režii samotné.

GENERACE R [DÍL 1., část třetí]: Luděk Horký
Dnes završujeme třetí částí rozhovoru s naším dramaturgem, režisérem a vedoucím Luďkem Horkým. Ve třech epizodách jste se dozvěděli spoustu zajímavých informací o začátku Luďka v Divadle RADAR, jeho prvních hereckých zkušenostech nebo režii samotné.