Nabídka pro školyLetní dětský táborPříměstský táborZimní táborSoustředění kroužků DVSoutěže

Zimní tábor

LYŽÁK 2023 ANEB RADAR NA HORÁCH!

Holky a kluci, vážení rodiče! K naší velké radosti pořádá letos Divadlo RADAR kromě letního pobytového tábora také zimní pobyt na horách, zjednodušeně řečeno –⁠ lyžák.

Jde o obnovení letité tradice dětských divadelních lyžáků, které byly kdysi velmi oblíbené a úspěšné. Pro letošní zimu jsme se rozhodli k této nostalgii vrátit, a to v komorní atmosféře Příchovické chalupy v Jizerských horách (nedaleko Tanvaldu) s kapacitou 20 dětských účastníků ve věku od 9 do 17 let. Lyžák se bude konat v době jarních prázdnin Prahy 7, tj. 4. —11. února 2023.

Přes den se budeme věnovat venkovním a sportovním aktivitám –⁠ jízdě na lyžích nebo snowboardu, běžkování, pěším výletům po okolí a veselohrám na sněhu (součástí zimního tábora není lyžařský výcvik). V (pod)večer pak hrát společenské, dramaťákové a jiné hry a zpívat pro radost za doprovodu hudebních nástrojů. Stravování si zajišťujeme sami a je zahrnuto v ceně zájezdu.

Základní informace
Termín: 4. —11. února 2023
Místo: Příchovice (okres Jablonec nad Nisou)
Cena: 5.500,- Kč
Cena zahrnuje dopravu, ubytování a stravu. Nezahrnuje lyžařské permanentky.

Hlavní vedoucí: Martin Holzknecht
Hospodář: Luděk Horký

Kontakt
Martin Holzknecht
602 850 912
martin.holzk@gmail.com

Adresa
Chata č.e. 1191
Příchovice
P. Kořenov 468 48

Přihlašovat se můžete přihlašovat přes klientský účet (registrace je snadná a rychlá) na webu www.ddmpraha7.cz. Pobyt v žádném případě není jen pro "divadelníky" nebo Radaráky – kdo má chuť, maže lyže a jede!